Mini Cooper Forum banner
21 - 40 of 44 Posts
Hoi, sprak voor de tweede keer met mini connected nadat ze blijkbaar iets aan hun kant hadden gedaan. Dat werkte niet. Hun volumeterugstellingsprocedure werkte ook niet. Uiteindelijk zei de persoon die ik sprak dat ze nieuwe software-updates voor november aan het doen waren? Ik weet niet zeker wat dat betekent, maar toen ik vroeg of ik dit thuis kon doen, zei hij "nee", ik zou het naar een mini-servicecentrum moeten brengen om het te laten oplossen. De mijne is een 2022 cooper model. Dus voorlopig heb ik Octopus-opladen uitgeschakeld en mijn Easee One-oplader ingesteld om op te laden van 23:30 tot 5:30 uur. Zoals al is gepost, betekent dit dat alle instellingen via de mini-oplaadapp geen kans krijgen om het gewenste oplaadvenster te verstoren. Dit werkt voor mij en aangezien ik zonnepanelen heb, als het zonnig is en ik wil opladen via zonne-energie, ga ik terug naar het mini-ding om 'onmiddellijk op te laden'.
De mijne is ook een 22. Ik heb net een veiligheidsterugroepactie gehad met betrekking tot de batterij, dus ik ben bijzonder gevoelig voor alles wat elektrisch is. Het is een mooie auto, maar het voelt alsof er de hele tijd betere opties op de markt komen.
 
Bedankt daarvoor,
Ik heb net met Mini Connected gesproken. Ze hebben een update op afstand uitgevoerd en me geadviseerd om de "volume-knop 40 seconden ingedrukt te houden om de auto te resetten met de motor aan", daarna de laadtijden daar opnieuw in te voeren en te kijken wat er gebeurt. Ze zeiden dat ik terug moest bellen als dit het probleem niet oploste. We zullen zien...
Mijn MINI doet hetzelfde sinds vorige week. Ik stel een schema in en een uur later is het veranderd in 'direct opladen'. Vervelend, want het overschrijft het Intelligent Octopus-schema en begint op het piektarief op te laden. Hoe heb je dit opgelost? Wie heb je gebeld bij Mini? Bedankt
 
Ik heb mijn auto gisteravond in de OctopusApp ingesteld op slim laden tot 80%, maar hij ging door tot 88% en stopte pas toen de ingebouwde timer op mijn stopcontact om 5.30 uur uitschakelde, waardoor er een "opladen onderbroken"-bericht in de Min App verscheen.
 
Dit klinkt allemaal alsof BMW/Mini het softwaresysteem heeft verknald tijdens een update. Dit gedrag is precies wat we hadden met onze VW ID3 na 3 maanden, maar het duurde nog eens 18 maanden voordat ze het hadden opgelost, zodat hij in de voorkeurstijdslot zou opladen, maar dat was een klein probleem vergeleken met wat andere mensen hadden.

Blijkbaar was er een probleem toen u, de software 'handshake' tussen de Mini en de oplader, de kabel aansloot, en als hij niet het juiste signaal ontving, keerde hij onmiddellijk terug naar het opladen en wist hij ook de voorkeurstijdinstellingen in de auto.

Dit probleem met de Mini gebeurt echter zonder dat de kabel is aangesloten en keert bijna onmiddellijk na het programmeren terug.

Ik heb nog geen tijd gehad om hier naar de Mini-garage te gaan, maar zal dit volgende week doen. Het is ook verontrustend dat ik nog niets over een terugroepactie voor de batterij heb gehoord.
 
Hallo, ik heb precies dit probleem. Ik zit op Octopus IO en had slim laden ingeschakeld en het werkte prima, maar ik ontdekte dat direct laden het overschreef (en me niet eens op de hoogte stelde). Ervan uitgaande dat het een probleem met de Octopus-app was, schakelde ik slim laden uit en zette ik een dalurenrooster in de app op, maar ik heb hetzelfde probleem gehad dat het in eerste instantie pauzeert, maar dan weer begint met opladen zonder enige melding. Maakt me gek.
 
Discussion starter · #27 ·
Hoi, ik heb precies dit probleem. Ik zit op Octopus IO en had het slimme opladen ingeschakeld en het werkte prima, maar ik ontdekte dat direct opladen het overschreef (en me niet eens op de hoogte stelde). Ervan uitgaande dat het een probleem met de Octopus-app was, schakelde ik slim opladen uit en zette ik een dalurenrooster in de app op, maar ik heb hetzelfde probleem gehad dat het in eerste instantie pauzeert, maar dan weer begint met opladen zonder enige melding. Maakt me gek.
Hoi, sorry om te horen dat je hetzelfde probleem hebt.
De mijne doet nog steeds hetzelfde. Ik heb ook geprobeerd de Octopus opnieuw in te stellen, maar dit werkte niet. Het heeft zeker te maken met de mini, voor zover ik kan zien.

Mijn oplossing is om de planner van de wandlader in te stellen op 23:30 - 05:30 uur, dit maakt gebruik van het goedkope Octopus-tarief dat je nog steeds krijgt, of je hun app nu gebruikt of niet.
Als je je aan het schema van de wandlader houdt en de mini-app en Octopus volledig negeert, omzeil je alle lol en spelletjes. Uiteraard is het probleem er nog steeds, maar dit is de minst frustrerende optie die voor mij werkt.
 
Hoi, sorry om te horen dat je hetzelfde probleem hebt.
De mijne doet het nog steeds. Ik heb ook geprobeerd de Octopus-setup opnieuw te doen, maar dit werkte niet. Het heeft naar mijn mening zeker met de mini te maken.

Mijn oplossing is om de lader-scheduler in te stellen op 23:30 - 05:30 uur, dit maakt gebruik van het goedkope Octopus-tarief, dat je nog steeds krijgt, of je hun app nu gebruikt of niet.
Als je je aan het schema van de lader houdt en de mini-app en Octopus volledig negeert, omzeil je alle lol en spelletjes. Uiteraard is het probleem er nog steeds, maar dit is de minst frustrerende optie die voor mij werkt.
Bedankt - dit is nuttig.

Dus ik denk dat ik het volgende moet doen:

  • Slimme bediening uitschakelen in de Octopus-app
  • Laat de mini-app op 'direct opladen'
  • In de OHME-app - Ik heb een optie om 'prijsplafond' te selecteren, die gekoppeld is aan het tarief van 11.30 - 05.30 uur, waarvan ik hoop dat het de hele zaak overneemt?

Belachelijk om met drie apps te worstelen, maar hopelijk lukt dat voorlopig?
 
Hoi, sprak voor de tweede keer met mini connected nadat ze blijkbaar iets aan hun kant hadden gedaan. Dat werkte niet. Hun volume reset procedure werkte ook niet. Uiteindelijk zei de persoon met wie ik sprak dat ze nieuwe software-updates voor november aan het doen waren? Ik weet niet zeker wat dat betekent, maar toen ik vroeg of ik dit thuis kon doen, zei hij "nee", ik zou het naar een mini servicecentrum moeten brengen om het op te lossen. De mijne is een 2022 cooper model. Dus voorlopig heb ik Octopus charging uitgeschakeld en mijn Easee One lader ingesteld om op te laden van 23:30 - 5:30 uur. Zoals al is gepost, betekent dit dat alle instellingen via de mini charging app geen kans krijgen om het gewenste laadvenster te verstoren. Dit werkt voor mij en aangezien ik zonnepanelen heb, als het zonnig is en ik wil opladen via zonne-energie, ga ik terug naar het mini 'direct opladen' ding.
Ik sprak eerder met iemand van Mini Connected (na een beetje om de hete brij te hebben gedraaid) - wat mij werd verteld was dat er een bekend probleem is met de huidige software (ik denk dat dit in juli uitkwam, zei ze, maar niet 100%), maar ze was minder zeker over de software die ik daarvoor had. Ze leek wel te denken dat de software die medio november zou worden uitgebracht het probleem zou oplossen, maar het zal een bezoek aan een Mini-dealer vereisen.

Ze heeft me een paar vragen gestuurd om te zien of hun technische team in de tussentijd iets kan doen....
 
Ik heb nog steeds dezelfde problemen. Mini Connected zei dat ze een update naar mijn auto zouden sturen, maar het werkt nog steeds niet. Ik heb ook de externe geschiedenis van de auto bekeken en er worden de hele nacht en dag door veel "Oplaadprofiel"-opdrachten naar de Mini gestuurd. Zeker niet ik die ze verstuurt. Ik denk dat hier het probleem vandaan komt.
 
Discussion starter · #31 ·
Bedankt - dit is nuttig.

Dus ik denk dat wat ik moet doen het volgende is:

  • Slimme bediening uitschakelen in de Octopus-app
  • De mini-app op 'direct opladen' laten staan
  • In de OHME-app heb ik een optie om 'prijsplafond' te selecteren, die gekoppeld is aan het tarief van 11.30 - 05.30 uur, waarvan ik hoop dat het de hele zaak overneemt?

Belachelijk om met drie apps te worstelen, maar hopelijk lukt dat voorlopig?
Je hebt het!

Ik kreeg van mini connect te horen dat ze in november een soort software-update verwachten ... geen idee of dit het duidelijke conflict zal oplossen, noch of het van toepassing zal zijn op de Mini ev uit 2022, of dat het iets is dat alleen een Mini-dealer kan toepassen? Of dat het in feite niets zal oplossen?

De belangrijkste zaak is dat je met je wandlader de controle weer in handen hebt ...
 
Discussion starter · #33 ·
De problemen die ik eerder deze week had, lijken te zijn opgelost door de Octopus-app te verwijderen en opnieuw te installeren
Dat is interessant.
Mijn problemen begonnen met de mini-app, omdat ik de Octopus-app op dat moment helemaal niet gebruikte, omdat deze maanden geleden kuren begon te vertonen en ik ermee stopte. Misschien spelen er hier meerdere problemen. Blij dat je een oplossing voor de jouwe hebt gevonden.
 
Dat is interessant.
Mijn problemen begonnen met de mini-app, omdat ik de Octopus-app op dat moment helemaal niet gebruikte, omdat deze maanden geleden kuren begon te vertonen en ik er de brui aan gaf. Misschien spelen er hier meerdere problemen. Blij dat je een oplossing voor de jouwe hebt gevonden.
Eens. Klinkt alsof er verschillende dingen aan de hand zijn. Ben ervan overtuigd dat mijn probleem betrekking heeft op de mini-app
 
Zeker de mini-app voor mij. Mini Connected is op de hoogte van het probleem. Ze worstelen gewoon om een oplossing te vinden. Ze sturen me instructies over hoe ik de software van de auto kan updaten om deze fout te voorkomen, maar ze stuurden me de instructies voor de nieuwe Mini EV en de mijne is een 22-plaat :ROFLMAO:. Wacht nog steeds op de juiste instructies.
 
Discussion starter · #36 ·
Zeker de mini-app voor mij. Mini Connected is op de hoogte van het probleem. Ze worstelen gewoon om een oplossing te vinden. Ze sturen me instructies over hoe ik de software van de auto kan updaten om deze fout te voorkomen, maar ze stuurden me de instructies voor de nieuwe Mini EV en de mijne is een 22-plaat :ROFLMAO:. Wacht nog steeds op de juiste instructies.
Zou geweldig zijn als je ze kunt plaatsen als en wanneer je ze krijgt...
 
Discussion starter · #37 ·
Het zou geweldig zijn als je ze kunt plaatsen als en wanneer je ze krijgt...
En hier is de reactie van vandaag:

Hallo Mike

Hartelijk dank voor uw voortdurende geduld in deze kwestie.

Ik kan bevestigen dat dit een bekend probleem is met de ConnectedDrive-diensten waar veel van onze klanten op de Britse markt mee te maken hebben.

Ik ben bang dat er momenteel geen tijdschema is voor wanneer dit zal worden opgelost, maar wees ervan verzekerd dat BMW met spoed een oplossing ontwikkelt.

Ik begrijp dat dit frustrerend kan zijn, maar zodra we een update of een oplossing ontvangen, wordt u op de hoogte gebracht van de situatie, of wordt er een update naar uw telefoon of voertuig gestuurd met een mogelijke oplossing.

Laat het me in de tussentijd weten als ik nog iets anders voor u kan doen.
 
Ik ben eerlijk gezegd een beetje klaar met Mini. Deze keer was het niet de beste ervaring. Begrijp me niet verkeerd, de auto is nog steeds geweldig om in te rijden, maar.... Er is een terugroepactie geweest voor het HV-batterijprobleem, maar in plaats van de auto goed te controleren, hebben ze besloten de software bij te werken om een "thermische gebeurtenis" te voorkomen. Dat is een beetje alsof je zegt: ja, we weten dat je huis kan afbranden door een storing in de elektriciteitsvoorziening, maar we gaan het niet repareren, in plaats daarvan geven we je een brandblusser voor het geval dat. Toen ik zei dat ik niet tevreden was, verwierpen ze mijn zorgen en verwezen ze naar auto's met motoren als onderdeel van hun excuses. Ze zijn duur voor onderhoud etc. Ja, ik weet dat alle dealers dat zijn, maar meer dan 1,6 keer de prijs voor 2 banden die een mobiele leverancier bij mij thuis heeft gemonteerd en meer dan £ 140 meer dan een onafhankelijke EV-specialist (nee, niet Halfords !!) voor de eerste service - ze konden zelfs niet beslissen hoeveel ze daarvoor zouden vragen en gaven me 3 verschillende offertes. Ze noemden een belachelijk bedrag voor wat "advies"-werk, en toen ik het ter discussie stelde, zeiden ze dat ze bereid waren de kosten te verlagen. De auto laadt nu wanneer hij wil en kan niet worden bestuurd, dus ik moet de timerfunctie van de oplader gebruiken om optimaal gebruik te maken van de daltarieven. Geen groot probleem, maar verre van ideaal, want ze lijken te hebben gezegd dat ze geen oplossing hebben. Denk eraan dat een JLR-dealer mijn laatste auto heeft "gestolen" nadat hij had aangeboden hem van me te kopen voor X, wat ik accepteerde. Ze hebben hem overgezet naar zichzelf @ DVLA en hij stond als in hun voorraad, maar ze wilden het geld niet ophoesten en zeiden dat ze van gedachten waren veranderd en me te veel hadden aangeboden. Misschien zijn ze allemaal even slecht!!!
 
Ik ben eerlijk gezegd een beetje klaar met Mini.
Deze keer was het niet de beste ervaring.
Begrijp me niet verkeerd, de auto is nog steeds geweldig om in te rijden, maar....
Er is een terugroepactie geweest voor het HV-batterijprobleem, maar in plaats van de auto goed te controleren, hebben ze besloten de software bij te werken om een "thermische gebeurtenis" te voorkomen. Dat is een beetje alsof je zegt: ja, we weten dat je huis kan afbranden door een storing in de elektriciteitsvoorziening, maar we zullen het niet repareren, in plaats daarvan geven we je een brandblusser voor het geval dat.
Toen ik zei dat ik niet blij was, verwierpen ze mijn zorgen onder verwijzing naar auto's met motoren als onderdeel van hun excuses.
Ze zijn duur voor onderhoud etc. Ja, ik weet dat alle dealers dat zijn, maar meer dan 1,6 keer de prijs voor 2 banden die een mobiele leverancier bij mij thuis heeft gemonteerd en meer dan £ 140 meer dan een onafhankelijke EV-specialist (nee, niet Halfords !!) voor de eerste service - ze konden zelfs niet beslissen hoeveel ze daarvoor zouden vragen en gaven me 3 verschillende offertes.
Ze noemden een belachelijk bedrag voor wat "advies"-werk en toen ik het ter discussie stelde, zeiden ze dat ze openstonden om de kosten te verlagen.
De auto laadt nu wanneer hij wil en kan niet worden bestuurd, dus ik moet de timerfunctie van de oplader gebruiken om optimaal gebruik te maken van de daltarieven. Geen groot probleem, maar verre van ideaal, aangezien ze lijken te hebben gezegd dat ze geen oplossing hebben.
Denk eraan dat een JLR-dealer mijn laatste auto "stal" nadat hij had aangeboden hem van mij te kopen voor X, wat ik accepteerde. Ze hebben hem overgezet naar zichzelf @ DVLA en hij stond in hun voorraad, maar ze wilden het geld niet ophoesten en zeiden dat ze van gedachten waren veranderd en me te veel hadden geboden.
Misschien zijn ze allemaal even slecht!!!
Wees niet gefrustreerd. We hebben hetzelfde meegemaakt met het opladen met VW en de ID3. Het duurde 2 jaar voordat ze het oplosten. De VW-garage was clueless.. Ik wist meer dan hen vanwege het Britse VW-forum. De Mini verandert tenminste niet in een baksteen, wat wel gebeurde toen VW 'over the air' software-updates uitvoerde. Sommige mensen moesten hun auto van huis laten slepen en de ID3 bracht doorgaans 2 dagen door in een VW-garage om een revisie van de software te krijgen.
Zoals iemand zei, het is de app, maar niet alleen. Bij VW is het de manier waarop een veiligheidsfunctie die in de software is ingebouwd, werkt. Als de BMW-software op dezelfde manier is gebouwd als de VW: 1) Wanneer je de oplader aansluit, is er een handshake tussen de Mini-software (in de auto). De oplader stuurt een signaal naar de auto dat hij is aangesloten en klaar is om op te laden. De software stuurt een signaal terug.. OK, raak me. 2) Wanneer je hem instelt om op te laden tijdens de (toekomstige) tijdslot, raken de software in de oplader en de auto blijkbaar uit de pas. Met als gevolg dat de een of de ander een fout vermoedt, dus terugkeert naar 'nu opladen'. 3) Deze fout treedt meestal op wanneer een slimme software-expert een update heeft ontworpen. Mijn Mini werkte perfect gedurende 18 maanden en de VW gedurende 6 maanden (beide auto's gekocht eind 21 / begin 22)
Het antwoord van VW was dat ze samenwerkten met 'opladersfabrikanten' om het probleem op te lossen. Hoewel er in principe niet zoveel opladersfabrikanten zijn (veel zijn slechts merkversies van een OEM-technologie), kun je je voorstellen hoe dit gaat. 'Ja, meneer VW/BMW, we kunnen de code in onze oplader aanpassen... maar hoe zit het met Renault, PSA, Kia en Tesla? Misschien moeten jullie motorfanaten de koppen bij elkaar steken en een standaard ontwikkelen?'

Laten we eens kijken hoe dit gaat... en hopelijk komt er snel een oplossing.

Zoals sommigen tegen me zeiden... Tesla bouwde een computer en plaatste er een auto omheen... de anderen bouwden een auto en probeerden er toen een computer in te persen. 😉
 
Hoi iedereen
Ik heb een mini ev en gebruik de mini-app om succesvol op te laden in het goedkope tijdslot van 23:30 - 5:30 uur, en dat al een jaar lang.
Zonder duidelijke reden is de app de afgelopen week standaard direct gaan opladen, ook al stond hij ingesteld om op te laden in het opgegeven tijdslot. Elke keer als ik hem reset met de relevante vertrektijd etc. en de invoer opsla, wist de mini-app deze gegevens en staat hij standaard op "direct opladen". Ik heb de app geüpdatet, uitgelogd en weer ingelogd, maar de app keert nog steeds terug naar "direct opladen".
Is er nog iemand die dit probleem heeft gehad?
Ter info: ik gebruikte vroeger de Octopus Energy-app om het opladen van de ev te regelen, maar deze werd onbetrouwbaar, dus ben ik teruggegaan naar de mini-app. Ik zal de Octopus-app opnieuw proberen om te zien of hij werkt en hoop dat ik de mini-app kan vergeten.
Advies aub.
Bedankt
Hoi

Als het voor iemand nuttig is, ik heb een e-mail van Mini Connect gehad waarin staat dat de nieuwe software op 9 december wordt uitgebracht, dus ik heb een afspraak geboekt ongeveer een week daarna.

Hopelijk lost dit het probleem op!
 
21 - 40 of 44 Posts